W rodzinie produktów IBM do masowego przechowywania danych funkcjonują:

  • Pamięci masowe IBM DS8880 nowej generacji, nawet dwukrotnie skracają czas oczekiwania na odpowiedź aplikacji. Można dzięki nim uzyskać nieprzerwany dostęp do danych i aplikacji w trybie 24×7. Integracja z serwerami IBM z Systems i IBM Power Systems otwiera drogę do budowy efektywnych środowisk analitycznych i chmury.
  • IBM FlashSystem to platformy z pamięcią masową zrealizowane w całości w technologii flash. Zostały opracowane z myślą o wysokiej wydajności, niezawodności, ekonomicznym zarządzaniu danymi i zapotrzebowaniach na pamięć masową zdefiniowanych programowo.
  • Systemy z rodziny IBM Storwize zbudowane są w oparciu o oprogramowanie IBM Spectrum Virtualize i charakteryzują się
    niezwykle wysoką wartością, wydajnością i unikalnymi możliwościami w dziedzinie wirtualizacji. Uzyskują współczynniki kompresji danych sięgające nawet 5:1, przez co pozwalają na pełne wykorzystanie dostępnej pamięci masowej i ograniczają zapotrzebowanie na dodatkową pojemność w przyszłości.
  • Pakiet IBM Spectrum Storage Suite zapewnia nieograniczony dostęp do wszystkich produktów z rodziny oprogramowania IBM Spectrum Storage, przy czym opłaty licencyjne naliczane są według płaskiej stawki za terabajt. Taka struktura opłat jest przejrzysta i przewidywalna niezależnie od wzrostu obsługiwanej pojemności. Pakiet skonstruowany z uwzględnieniem faktu, że potrzeby przedsiębiorstwa w zakresie przechowywania danych będą się z czasem zmieniać. Stanowi znakomite rozwiązanie dla organizacji, które dopiero zaczynają wdrażać pamięć masową zdefiniowaną programowo, a także dla tych, które posiadają już stabilne infrastruktury, ale muszą zwiększyć ich potencjał.
  • Rozwiązania taśmowe IBM poprawiają efektywność przechowywania wielkich zbiorów danych oraz danych w chmurze.

Pobierz bezpłatny e-book